fbpx

Senco SmartSolutions

EFEKTIIVSUSE SUURENDAMINE kaasaegses tootmiskeskkonnas SENCO innovaatilist Smart Solutions’i tootmisprotsessi saab lihtsustada ja samal ajal parandada täpsuse, kvaliteedi, kiiruse ja kasutamise turvalisuse osas. Neid tööriistadelahendusi kasutatakse kombineerituna SENCO XP käsitööriistadega ja need on saadaval kolmes eri versioonis, mis vastavad erinevate tootmistingimuste vajadustele. Alljärgnevalt anname informatsiooni antud lahenduste kohta.

Senco SmartSolutions seeria koosneb kolmest osast:

  1. Smart BoardFixer
    Smart BoardFixer on ideaalne tööriist selleks, et parandada kvaliteeti ja ergonoomikat tootmiskeskkondades täiuslikult joondatud kaugustega, mis varieeruvad alates 85 mm või 170 mm. Kasutatuna ainult ühe inimese poolt paneeli külje pealt, suunatakse Smart BoardFixer’it piki elemendi serva ja juhitakse naelu või klambreid kindlaksmääratud sammuga ilma, et oleks vaja piki lehte/paneeli ronida või selle kohal sirutada.
  2. Smart BoardMaster
    Smart BoardMaster on varustatud programmeeritava loogikakontrolleriga lühikeste ja pikkade klambrite paigutamiseks, hõlmates ka võimalust nende kahe variandi vahel kiire vahetuse tegemiseks. Paigutust võib vabalt seadistada 5 mm sammuga alates 30mm. Laserkiir, mida kasutatakse klambri optiliseks suunamiseks, tagab klambrite optimaalse paigutuse.
  3. Smart Bridge
    SENCO Smart Bridge on välja töötatud eeltoodetud paneelide tootjatele, kelle eesmärgiks on parandada oma tootmisprotsessi, toodete kvaliteeti ja ergonoomikat. Andmata järele paindlikkuses ja ilma vajaduseta lisatööjõu järele, suurendab sild produktiivsust.

EESTIKEELNE TOOTEKATALOOG                                                                                           

 

 

 


VIDEOD

BOARDFIXER ja BOARDMASTER

SmartBridge

Üldtutvustav video

Voodrilauanaelapüstol

Klambripüstol